Autors: Ruperts Šeldreiks

Lielbritānijas zinātņu doktors, biologs, filozofs, Kembridžas Universitātes profesors, daudzu universitāšu goda doktors, pētnieks, grāmatu autors Ruperts Šeldreiks (dz.1942.) pasaules zinātniskajās aprindās visplašāk pazīstams ar savu morfo-ģenētisko lauku teoriju. Dzīves laikā saņēmis daudzas balvas un atzinības, 2013.gadā Šeldreiks atzīts par vienu no 100 pasaules zinātnes domu līderiem. R. Šeldreika grāmatas tulkotas 28 pasaules valodās. Papildus informācija pieejama autora mājas lapā.

52836245-2bbbcb29bd4d09101b41b3f9895cba2b

Zinātnes Maldi (Jauns Izdevums)

Mūsdienu zinātne, balstoties uz apšaubāmiem pieņēmumiem, kas gadu gaitā jau kļuvuši par dogmām, maldīgi ir deklarējusi, ka pasaule ir pilnībā izskaidrojama un jau izprasta. Skumjākais, ka šīs dogmas ne tikai ierobežo zinātnes un sabiedrības intelektu un attīstību, bet ir pat bīstamas cilvēces nākotnei.

Grāmatas autors R. Šeldreiks katrā nodaļā izvirza jautājumus, kuri aizraujošā, saprotamā veidā lasītājam pašam liek analizēt un pārskatīt iesīkstējušos pieņēmumus un aicina ikvienu uz atvērtu pieeju eksistences dažādo izpausmju izpratnei.

Grāmatas mērķauditorija ir ikviens domājošs Latvijas cilvēks – jaunietis, students, skolēns, pensionārs, uzņēmējs, pasniedzējs, kultūras cilvēks vai vienkāršā darba darītājs. Ikviens, kurš grib sekot līdzi laikam, uzzināt jaunākās pasaules zinātnes teorijas un paradigmas. Kritiska domāšana, sava viedokļa veidošana, savu vērtību definēšana ir tas, ar ko sākt, lai ikviens cilvēks atrastu piepildījumu savā personīgajā dzīvē un lai mēs visi kopā veidotu normālu pasauli.

 

ZinatnesVaks-855695719ec50c2be71ca58377f24c50